Senarai Pengetua

Kecemerlangan SMK Dato Onn sepanjang masa berteraskan budaya kerja cemerlang dan usaha-usaha kepimpinan cemerlang yang
dipupuk oleh Pengetua yang menabur bakti di sekolah ini.
1. Tn.Hj.Mohd Yunus bin Ibrahim 1 Jan 1966 hingga 29 April 1980.
2. Tn.Hj.Abd Wahid bin Abd Rahman 15 Jun 1980 hingga 9 Jun 1982
3. Pn.Hjh.Zaharah bt Hj.Ismail 10 Jun 1982 hingga 15 Feb 1986
4. Tn.Hj.Matnor bin Sulaiman 16 Feb 1986 hingga 30 Nov 1993
5. Tn.Hj.Fauzi bin Zulkifli 1 Dis 1993 hinnga 25 April 1997
6. Tn.Hj.Radin Abu Bakar bin Ibrahim 13 Jun 1997 hingga 15 Jan 1998
7. Tn.Hj.Baharoldin bin Hasan 16 Jan 1998 hingga 31 Julai 1999
8. Pn.Hjh.Arbaiah bt Hj.Sahran 1 Ogos 1999 hingga 11 Sept 2003
9. Tn.Hj.Mohd Rafdi bin Mohd Tahar 1 Dis 2003 hingga 31 Okt 2005
10. En.Mohd Zamri bin Sabran 1 Nov 2005 hingga 15 Sept 2007
11. Tn.Hj.Yasman bin Jamsir 16 Sept 2007 hingga 10 Jun 2011
12. Pn.Hjh.Salbiah bt Maskan 15 Jun 2011 hingga April 2014
13. Tn.Hj.Fauzan bin Sukimi 16 Julai 2014 hingga kini